Przedszkole Norlandia Borowa

Aleksandra Gregorczyk

Pozycja: Nauczyciel

jest z Nami od początku istnienia placówki. Nauczyciel grupy przedszkolnej Żabki Prywatnie mama 4-letniego syna Aleksandra. Stopień nauczyciela: kontraktowy. „Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego . Zawód ten wybrałam z myślą o dzieciach. Jestem osobą kreatywną, pełną wyobraźni twórczej oraz dynamizmu, który mnie napędza do dalszych nowych wyzwań w kierunku edukacji. Nie straszne mi są porażki, gdyż codzienność pracy z dziećmi to weryfikuje.”

Monika Kozłowska

Pozycja: Nauczyciel

jest z Nami od początku istnienia placówki. Nauczyciel grupy przedszkolnej Żabki. Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Obecnie słuchacz studiów podyplomowych. „Jako dziecko uwielbiałam zabawę w rówieśnikami, często bawiliśmy się w szkołę -poza nią. Już wtedy wiedziała, że zostanę nauczycielem. Codziennie się spełniam zawodowo, staram się wprowadzić dobre relacje miedzy dziećmi. Aby czuły się bezpiecznie, milo i ciekawie spędzali czas w placówce i przy okazji wynieść dobre wartości czerpania z życia. Lubię stawiać sobie nowe wyzwania i podejmować nowatorskie kroki w podnoszeniu swoich kwalifikacji.”

Elżbieta Pniewska

Pozycja: Nauczyciel

dołączyła do zespołu we wrześniu 2019r. Nauczyciel grupy przedszkolnej Ważki od grudnia 2019r. Prywatnie mama 17-letniej córki Kasi. Ukończyła studia o kierunku Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna na UWM w Olsztynie. Pasjonatka gotowania oraz podróżowania. „ Bycie nauczycielem dla mnie nie jest wyuczony zawodów, ale pasja, która jest połączeniem metodyki, emocji oraz doświadczenia. Jego wybór zdefiniował na nowo moje życie, ponieważ każdego dnia dzięki nauce pozornie prostych czynności buduję następne pokolenie młodych ludzi. Którzy w krótce staną się podstawą społeczeństwa.”

Beata Standarska

Pozycja: Dyrektor
beata.standarska@norlandia.com

Żłobek Norlandia Borowa

Patrycja Łojowska

Pozycja: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym

jest z Nami od początku żłobka. Prywatnie szczęśliwa mama 2 córek. Z dziećmi zawodowo pracuje od 13 lat. Największe doświadczenie zdobyła prowadząc Rodzinne Pogotowie Opiekuńcze, opiekując się dziećmi w wieku od 0-15 r.ż. „Praca z dziećmi, szczególnie z najmłodszymi sprawia mi ogromną radość i daje dużo satysfakcji. Uwielbiam bawić ę i śmiać się razem z nimi. Dbam, aby czuły się bezpiecznie i swobodnie w naszym żłobku. Moim celem jest wspierać maluchy na każdym etapie ich rozwoju. Zależy mi, aby każde z nich wiedziało, że może na mnie liczyć w każdej sytuacji.. Największą nagrodą jaką mogę mnie obdarować są ich uśmiechnięte buzie.”

Sylwia Grabowska

Pozycja: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym

jest z Nami od września 2019r. Prywatnie spełniona mama dwójki dzieci. Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych i Sztuki w Olsztynie na kierunku socjologia. „Jestem osobą zorganizowaną, pracowitą, otwartą na nowe wyzwania i nowych ludzi. Lubię pracę w grupie, szczególnie praca z dziećmi sprawia mi ogromną przyjemność. W ludziach cenię szczerość, szacunek i otwartość dla drugiego człowieka.”

Izabela Łuczków

Pozycja: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym

przygodę z Norlandią rozpoczęła od września 2019 jako stażystka, a od grudnia jako opiekunka do dzieci. Prywatnie mama wspaniałego 4-letniego syna Michała. „Praca z dziećmi pochłoneła mnie na tyle, że postanowiłam ukończyć kurs opiekunki dziecięcej, aby zdobyć kwalifikacje do opieki nad małymi dziećmi. Praca ta sprawia mi ogromną radość. Dzieci to szczere, prawdziwe i ciekawe świata małe istotki. W pracy z nimi zwracam szczególną uwagę na potrzeby każdego z nich, rozwój samodzielności oraz kształtowanie przyzwyczajeń i nawyków. Każde dziecko jest inne i wymaga indywidualnego podejścia, o czym w naszym żłobku zawsze pamiętamy.

Anna Majewska

majewska79@interia.pl

przygodę ze żłobkiem rozpoczęła od września 2019r jako stażystka natomiast od grudnia jako opiekunka do dzieci. Prywatnie mama trójki wspaniałych dzieci. „Obecnie spełniam się zawodowo i lubię pracować z dziećmi. Jestem odpowiedzialna, pewna siebie, czuła, z poczuciem humoru, kochająca dzieci i oczywiście skromna to cała ja!”.

Beata Standarska

Pozycja: Dyrektor